Zjarr makinës së Flori Mumajesit, dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshmePara pak minutash burime të Blitz.al kanë konfirmuar se makina e Flori Mumajesit është përfshirë nga flakët.

Burimet kanë pohuar se mendohet se bëhet fjalë për një zjarrëvënie të qëllimshme . Forcat e zjarrëfikëses dhe të policisë kanë mbërritur në vendngjarje. Producenti i njohur para pak minutash ka qenë i ftuar në emisionin “E diela Shqiptare”.

Ende nuk ka një informacion të detajuar mbi shkakun e zjarrëvënies teksa pritet që policia të zbardhë ngjarjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here