Zihen ‘mat’ në plazh Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha! Pas shumë projekteve dhe angazhimeve për këtë sezon, Luana Vjollca ka vendosur t’i japë pak pushim vetes.

Vetëm se kësaj here ajo është parë nën shoqërimin e këngëtarit Adrian Gaxhës, e kjo gjë ka ngjallur një mori reagimesh pasi që dihet se kohë më parë dyshja kanë pasur një lidhje së bashku.

E kjo foto nga bregdeti Malazez, ka ngjallur dyshime për një rifillim të lidhjes mes ‘çiftit’ ose ndonjë bashkëpunim i rradhës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here