Arta Nitaj e njohur si Xhesika në serialin ‘O sa mirë’, po merr gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë me linjat e saj seksi.

Ajo së fundmi ka shkuar në Turqi ku së bashku me të është edhe aktorja e njohur Adriana Matoshi-Sasa, transmeton Gazeta Express.

Arta si duket atje po kalon për mrekulli dhe pothuajse çdo ditë po poston imazhe për fansat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një imazh në instastory ku shihet vetëm në bikini.

Se si duket ajo mund ta shikoni në fotografinë më poshtë./Gazeta Express/

Arta Nitaj është komentuar gjithmonë për linjat e saja bombastike apo edhe rreth lidhjes që u përfol me djalin e presidentit Hashim Thaçi Endritin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here