Marini është kapur nga paparacët teksa ka qenë duke ndërruar veshjen e plazhit. Mediat italiane kishin shkruajtur se Marin është nxehur keq për këtë foto që po bënë xhiron e kopertinave.

Ndërkohë që vet gazetat shkruanin se megjithë vitet, Marini ka përse të mburret dhe ka ende për t’i dhënë spektaklit italian.

44-vjeçarja është një ikonë e spektakleve të emisioneve televizive. Ndërkohë që ka një karrierë të suksesshme edhe në kinematografi. Për të herë parë ajo ka luajtur në filmin “Kronikë e zezë” në vitin 1983. Foto toples të Marinit u botuan në revistëm “Chi”.

Kjo është supes sexy ‘plaka’ e cila sa herë është shfaqur në foto ka zënë vendin kryesor nëpër revizta të shumta, e madje është bërë senzacion i komentimeve. Por vetë Valeria, nuk ka zënë në gojë për të komentuar fotot e saj, dhe si duket është mjaftuar me vlerësimet ekstra pozitive që i janë bërë.

Edhe pse kjo foto nuk ishte një nga ato profesionalet që Valeria do të mund ta bënte në ndonjë studio për t’u dukur më mirë, ajo megjithatë tregon se 44 vjeçarja është akoma në një formë të shkëlqyeshme fizike dhe lirisht mund të konkurrojë me femrat me trupin më të bukur.

Epo, ku i dihet ndoshta Valeria edhe ka qenë në dijeni se një paparaci është duke e përcjellë dhe ka dashur ‘pa dashje’ të ofroj kapitalin e saj fizik për të gjithë adhuruesit që ka. E ndoshta edhe për të treguar se vitet nuk janë një armik që ka. Sidoqoftë është vërtetë për lakmi një trup me përmasa të tilla në moshën e Valerias.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here