Zhvishet Rozana RadiMoti i mirë ka bërë që Rozana Radi të zhvishet në bikini afër plazhit.Këngëtarja dhe aktorja nga Shqipëria ka publikuar fotografi në rrjetet sociale, ku vë në pah trupin.

“Dita e parë për këtë vit”, shkruan në postimin e saj.

Ndryshe, krahas karrierës personale, Rozana vazhdon të jetë një tekstshkruese mjaft e kërkuar nga shumë kolegë të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here