Prezantuesja seksi nga Kosova, Liberta Spahiu, ka treguar se ajo di të shokojë në momentet më të pa pritura.

Ajo është në pushime në Itali por nuk dihet se kush është po e shoqëron atë. Moderatorja e njohur kosovare.


Por ai i ka mahnitur të gjithë kur gjatë këtyre pushimesh ajo është parë duke bërë edhe disa foto nudo.

Bukuroshja ka treguar linjat trupore në rrjetin e njohur social, duke u shfaqur topless. Por, këtë ajo e ka bërë nga prapa, duke treguar vetëm shpinën.Një foto të tillë, por nuk dihet se a është duke e bërë ndonjë fotosesion artistik moderatorja, apo është në ndonjë plazh nudiste italiane.

Prezantuesja e Prive njihet si e apasionuar pas fitnesit dhe format trupore nuk janë befasi.Liberta është shumë e hermetike në mbajtjen private të jetës së saj, të cilën nuk e tregon për media.

M’u për këtë, ajo ende nuk ka treguar zyrtarisht se me kënd është në lidhje, ndërkohë që është përfolur shumë për një lidhjes të saj me kantautorin e njohur shqiptar, Flori Mumajesi, i cili madje është zhvendosur në Prishtinë edhe me studion e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here