Zhvishet Evi Reçi Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit ndonëse jeta e saj është midis Italisë dhe Shqipërisë.

Por këtë herë e shohim këngëtaren Evi Reçi ndryshe. Ajo ka publikuar foto në rrjetin social Instagram me mbishkrimin #takeoffyourclothes nga pushimet e saj ku shfaqet provokuese dhe me bikini.

Nuk jemi mësuar ta shohim Evin kështu!

Zhvishet Evi Reçi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here