Zhvishet Evi ReçiKëngëtarja që njihet shumë për stilin dhe elegancën e saj, Evi Reçi, ka befasuar me postimin e fundit në profilin e saj në Instagram.

Artistja ka kohë që nuk ka lansuar diçka të re sa i përket muzikës, por në anën tjetër është shumë aktive sa i përket rrjeteve sociale, transmeton Prive.

Kësaj radhe, ajo shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, por është e kthyer me shpinë.

Nuk dihet kur është realizuar kjo fotografi dhe nga kush është shoqëruar këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here