Zhvishet edhe Lori ​Hoxha Fashionistja e njohur Lori Hoxha është rikthyer me foto në Instagram, ku mesa duket ka nisur të zhvishet duke iu përshtatur edhe stinës së nxehtë të verës.

Në foton e publikuar së fundmi Lori është veshur me një palë xhinse të shkurtra, bluze të hapur dhe sigurisht aksesorët që nuk mungojnë pothuajse në asnjë foto, çanta ora dhe syzet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here