LipaKëngëtarja kosovare e cila po korrë majat e suksesit në arenën ndërkombëtare, Dua Lipa është bërë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale.

21 vjeçarja ka publikuar këtë muaj dy këngë, njërën në bashkëpunim me këngëtarin Sean Paul dhe tjetrën në bashkëpunim me DJ e famshëm, Martin Garrix, shkruan arbresh.info.

Dua sot ka postuar në Instagram një fotografi ku duket vetëm me sytjena.

Veprimi i saj ka çuditur fansat të cilët nuk janë mësuar ta shohin Duan shumë të zhveshur.

https://www.instagram.com/p/BP2jmVrghrT/?taken-by=dualipa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here