Qe nga koha kur eshte zgjedhur miss, Drenusha Latifi mban ende linja te bukura trupore.

Kete here ajo shfaqet me seksi se kurre, pas deklarimit se eshte e dashuruar.

Drenusha kaloi disa dite pushimi ne Turqi me te dashurin e saj, e me pas eshte kthyer ne Kosove per te vazhduar axhenden e ngjeshur me koncerte neper vendet bregdetare.

Kengetarja e njohur Latifi shfaqet kete radhe me bikini ngjyre te gjelber dhe shume terheqese, por ne nje pishine ne Gjilan te Kosoves. Ndersa foto nga pushimi me te dashurin ne Turqi nuk ka preferuar te publikoje. N

uk eshte hera e pare qe Drenusha zhvishet, por hera e dyte qe brenda nje viti ajo tregon fizikun e saj. Se a eshte seksi Drenusha, vleresojeni vete!… /panorama plus/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here