Zhvishet Çiljeta XhilagaKëngëtarja Çiljeta Xhilaga, ka vendosur që të heq rrobat me të dalë dielli.

Në disa postime në Instagram ajo është parë duke dalë në diell, teksa ka kohë që ka paralajmëruar projektin me Noizyn.

Megjithatë, Çiljeta po shfrytëzon ditët me diell për t’u zhveshur dhe për t’u freskuar pak.
Ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik teksa pranë saj shihet edhe i biri i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here