Zhveshet Dorina GegiçiModelja dhe bukuroshja Dorina Gegiçi është zhveshur për të reklamuar një firmëBukuroshja kosovare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion kohëve të fundit ku shihet me foto nudo artistike.

Fotoja në fjalë është bërë për të reklamuar një kompani orësh nga Zvicra.

Dorina përndryshe ishte përfolur edhe si e dashura e Ledri Vulës, një lidhje që është dëmantuar nga të dy ata./Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here