Zhduket ditari i Kate Middleton, familja Mbretërore në panikNë Familjen Mbretërore është krijuar një panik pasi një ditar personal i Kate Middleton është zhdukur.

Sipas “National Enquirer”, ditari personal, i cili flet për sekretet e jetës seksuale të Middleton, është vjedhur nga shtëpia e saj në fshatin anglez dhe me shumë mundësi mund të pushtojë internetin.

Një burim i brendshëm për gazetën shprehet se Middleton po përjeton një gjendje ankthi për faktin që ditari i saj nuk po gjendet askund.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here