Për publikun shqiptarë u bë e njohur me rolin e ‘Zhade’ në serialin ‘Clone’.

Aktorja e njohur braziliane, Giovanna Antonelli rrëmeu një numër të madh të fansave të cilët më pas kishin interesim ta ndiqnin edhe në rolet e tjera në disa prej serialeve që luajti pas ‘Clone’.

Ajo sot ndonëse është në moshën 42 vjeçare nuk ka ndryshuar shumë, madje duket tejet e freskët dhe me stil.

Çfarë e bën të duket më ndryshe është pjekuria dhe stili i ri i flokëve. Për të gjithë fansat e saj në vazhdim ju sjellim disa nga imazhet e fundit që ‘Zhade’ i ka realizuar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here