E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë argjendi, tepër elegant, Dukesha e Cambridge Kate ka qenë e ftuara e nderit natën e kaluar në një darkë bamirësie në Clarence House.
Një detaj i vogël që nuk i shpëton syrit të aparatëve fotografik ka qenë dhe zgjatimi i flokëve, të cilët i kishte gjysmë të kapura dhe i dallohej qartë vënia e tyre. Ndoshta 29 vjecarja i ka shtuar këto për t’i dhënë akoma më shumë volum, sepse Kate asnjëherë s’ka pasur probleme me flokët e saj.
Tjetër gjë që është vënë re, ka qenë dhe mungesa e bashkëshortit të saj, prici, William i cili e shoqëron gjithmon atë./BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here