Zerka sjell këngën e verës Këngëtari i ri, Young Zerka, tashmë po dëshmon kualitetet e tij në zhanrin e muzikës “dancehall”.Këngëtari i ri nga Shqipëria që ka kohë që po përfolet se është në lidhje me Ronela Hajatin, tash ka publikuar projektin e tij të ri.

Kënga është një manifest ritmik veror, një këngë mjaft e bukur e cila sjell atmosferë të këndshme.

Kënga është punuar nga Young Zerka dhe Alandy në studion e Max, teksa videoklipi u realizua nga Max Production me regjisor Bledi Kalivacin.Mbetet të shihet nëse kjo këngë vërtet do të jetë prej më të pëlqyerave të kësaj vere.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here