Zerka publikon "diçka" të re Këngëtari shqiptar, Donald Najtellari ka publikuar pak nga kënga dhe videoklipi i tij i ri. Teksin e këngës e ka shkruar vetë këngëtari, muzikën e ka bërë Big Bang ndërsa videoklipin “Pro Video”.

Shumë shpejt pritet lansimi i kësaj kënge e cila thuhet se do të jetë e veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here