Milaim ZekaDebati për ‘Zogun’ në mes të këngëtarës Altuan Sejdiut (Tuna) dhe moderatorës së KTV-së, Edona Zogut, ka ngjallur reagimin edhe të gazetarit Milaim Zeka.

Ai në faqen e tij zyrtare në Facebbok ka shkruar se edhe ai e ka një Zog, por që Zogu i tij ka sqep dhe është i stërgjatur.

“Lexova sot nje seri shkrimesh te Tunes dhe mikeshes time Edones, rreth Zogut. Tuna e ka mbajt shume Zogun neper goje, duke e kenduar ate, duke e prekur ate, duke e ledhatuar… Desha te them se edhe une e kam nje Zog, po cka se me sqep te tejzgjatur…”, ka shkruar Zeka në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here