I kemi parë gjithmonë serioze, duke dhënë deklaratat e eprorëve të tyre dhe duke iu përgjigjur gazetarëve… por sot ja tek i shohim jashtë zyrave përkatëse… jashtë protokolleve dhe veshjeve të imponuara.

Juela Meçani, zëdhënësja e Kryeministrit Sali Berisha dhe Erla Mëhilli, zëdhënësja e Partisë Demokratike duke pozuar në një foto kujtim, gjatë një nate në një prej pub-eve të kryeqytetit.

Juela e trukuar, dhe e veshur këndshëm me një fustan të zi elegant, ndërsa Erla duket sikur e kanë sjellë me pahir në këtë ambient./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here