Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit.

Sipas intv.al e fillojmë me shenjën e parë:

1. Dashi 

4 Fëmijë. Dashi, shenja e zjarrit do bëjë 4 fëmijë. Si shenjë zjarri, dashurinë do e ndani në mënyrën më të mirë.

2. Demi
2 Fëmijë
Ju jeni të qetë, kështu që ju do të dëshironi të keni dy fëmijë në mënyrë që menaxhimi i tyre të mos shkelë stabilitetin tuaj emocional.

3. Binjakët
Do bëni binjakë
Ata do të kenë dy personalitete të ndryshme, prandaj ruajeni rolin tuaj!
4. Gaforrja
2 Fëmijë
Ju jeni nëna e shenjave të zodiakut, kështu që rritja e fëmijëve duhet të vijë natyrshëm tek ju.
5. Luani
2 deri në 4 fëmijë
Luanët udhëtojnë me krenari dhe krenaria juaj do të ketë dy deri në katër fëmijë.
6. Virgjëresha
1 Fëmijë
Virgjëreshat, sipas intv.al janë  të prirur për  të pasur stres dhe ankth, prandaj një fëmijë është numri juaj magjik.
7. Peshorja
Nuk mjaftohet me 1
Ndjesia juaj e bilancit do të thotë se cilido qoftë numri i fëmijëve që zgjidhni të keni, duhet të jetë edhe një.
8. Akrepi
Dëshirojnë sa më shumë fëmijë
Akrepët  janë të aftë për të pasur shumë fëmijë. Dëshira juaj për t’u rrethuar nga dashuria do të thotë që ju mund ta përballoni atë!

9. Shigjetari
1 Fëmijë
Ju jeni një aventurier, që do të thotë udhëtimet tuaja mund të pengohen nga fëmijët, kështu që nëse do të keni fëmijë,  sipas intv.al një është numri optimal.

10. Bricjapi

3 Fëmijë
Tre fëmijë ju përshtaten mirë. Ju jeni të shkëlqyer në organizim, sipas intv.al  kështu që ju mund t’i menaxhoni me lehtësi.

11. Ujori
2 Fëmijë
Aventurat tuaja mund të përballojnë  deri në 2 fëmijë maksimuni, sepse  për  më shumë mund t’ju pengojë.

12. Peshqit

Më shumë se 5 fëmijë
Mund të përballoni një numër të madh fëmijësh. Pesë apo më shumë? Nuk ka problem për ju!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here