Një nga aktorët më të njohur të humorit ka thyer kureshtjen e të gjithëve për shumën  se sa pakuguhet.

Personazhi që e bëri të njohur quhet ‘Betim Spërdhima’ dhe pak kush e njeh me emrin e tij të vërteta.

Rezart Veleshnja në një postim që i ka habitur të gjithë  ka bërë një paralelizëm të politikës dhe është kthyer vite para kur ishte i vogël. Mirëpo një koment bëri që Rezart të zbulonte edhe rrogën e tij.

“Të paska zënë ngushtë kësti i kredisë këtë muaj”, i shkruan një komentues. “S’kam kredi plako, e kam rrogën 3 milion e gjysmë në muaj. Po pata edhe unë kredi nuk ka më shtet”, ia kthen aktori. Nuk dihet nëse kjo është rroga e vërtetë e Rezartit apo ishte shaka, pasi kemi dëgjuar shpeshherë aktorët të ankohen për rrogat e tyre./ Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here