Ledri Vula dhe Young Zerka nuk ishin parë asnjëherë më parë në shoqërinë e njëri tjetrit por mesa duket tashmë ata janë bërë miq.

Në një video të edhur nga vetë reperi, ai duket nën shoqërinë e Young Zerkës, me të cilin duket se po kalojnë edhe pushimet bashkë.

Megjithatë ata nuk janë vetëm, janë në shoqëri edhe me miq të tjerë të përbashkët.

Të futur në jakuzzi, djemtë po kalojnë një kohë vërtet relaksuese dhe këtë Ledri është siguruar që ta filmojë pa i shpëtuar asnjë detaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here