Zbulohet mesazhi i Tunës për CozmanSot Cozman ka ardhur në Prishtinë me kolegun e tij Skivin dhe disa kolegë tjerë nga ‘Baba Stars’.Në foto reperi shihej duke pirë duhan dhe duket se ky veprim i tij ka ‘irrituar’ Tunën, ish të dashurën e tij.

Kjo është vërejtur nga mbishkrimi i fotos së sapo postuar nga Tuna ku shkruan “Mos pi duhan sepse të vret”, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Shihet qartë që Tuna ia ‘dedikoi’ këtë postim ish të dashurit, të cilin madje as nuk e ndjek nëpër rrjete sociale.

Zbulohet mesazhi i Tunës për Cozman

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here