Zbulohet lidhja e Princ Harry me Pippa Middleton ‘Tërmet’ në familjen mbretërore, zbulohet se Princi Harry dhe Pippa Middleton janë në lidhje, e ata madje janë gjetur në një banjo bashkë.

‘OK’, gazeta amerikane ka zbuluar se dyshja janë në një lidhje tashmë për tre muaj ndërsa ata janë munduar ta fshehin gjatë gjithë kësaj kohe.

Por, Princi Harry është kapur në banjo duke bërë seks me Pippa Middleton, motrën e princeshës Kate.

Familja mbretërore e ka kundërshtuar lidhjen duke e larguar vëllain e vogël të William.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here