Konkentja shumë e pëlqyer nga publiku këtë edicion të “Këngës Magjike”, Kanita Suma, së fundmi ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto ku ndodhet në Paris të Francës.

Ajo ka pozuar pranë kullës Eiffel dhe Harkut të Triumfit, mirëpo në të njëjtin vend, reperi S4MM ka publikuar foto me një vajzë të kthyer me shpinë nga kamera.

Sipas ‘Iconstyle’, vajza misterioze në kranët e reperit është Kanita, e cila ka të njëjtën veshje në të dyja fotot dhe çifti ka udhëtuar në të njëjtën kohë dhe vend; në qytetin romantik të Parisit.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/zbulohet-lidhja-e-kanites-me-reperin-shqiptar-616056/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here