9

Ata kanë punuar në të njëjtën media në fillimet e karierës së tyre.

Ermal Mamaqi dhe Xhemi Shehu mesa duket janë shumë miq edhe pse nuk ëshëtë përfolur asnjëherë raporti i tyre.

Ermali ka komentuar në një nga fotot e moderatores bukuroshe në një mënyrë që vetëm me një mikeshë mund të flasësh.

“Kujdes içik me ato këmbët se sa lym o goce”-shkruan Ermali krahas fotos. Ndërkohë Xhëmi ka zgjedhur të injorojë këtë koment të aktorit ose i ka shpëtuar pa u vënë re prej saj.10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here