Zbulohet lidhja e Brad Pitt me Sandra BullockBrad Pitt, pas ndarjes nga ish- bashkëshortja Angelina Jolie është përfolur për marrëdhënie me shumë emra të ekranit, por tani është zbuluar se me kë del aktori.

Sipas burimeve të afërta, Sandra Bullock, një aktore po aq e suksesshme sa ai, është partnerja e tij e re.

Ata kanë bërë të ditur se cifti është në një lidhje serioze dhe po mendojnë që ta cojë marrëdhënien në një fazë tjetër, por asnjëra nga palët nuk ka bërë ndonjë deklaratë publike. Mediat amerikane kanë supozuar se George Clooney, miku më i ngushtë i Brad ishte ai që i prezantoi ata të dy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here