Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar fotografi nga udhëtimi i saj i fundit në Turqi.

Duket se këngëtarja nuk është vetëm në këtë rrugëtim, dhe së bashku me të gjendet edhe këngëtari Young Zerka. Së bashku, ata kanë realizuar këngën “Syni jem” dhe janë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ndërkohë që në medie aludohet prej kohësh se ata janë në një lidhje. Megjithatë, asnjë prej tyre nuk e ka pranuar diçka të tillë, duket sikur herë pas here “rastësitë” i “tradhtojnë”. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here