Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një foto ku krahason veshjen e saj me të Kylie Jenner.

Ajo ka bashkuar dy fotot dhe krahas tyre ka shkruar: “Të ngjashme”. Ndërkohë që i përket produksionit muzikor të ri “Si ai” pritet të publikohet ditën e shtunë në orën 18:00./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here