Zbulohet kuptimi i veçantë i emrit të djalit të Adelina IsmailitKëngëtarja e njohur, Adelina Ismaili është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, i cili është djalë.

Gjininë e bebes këngëtarja e kishte zbuluar vetëm pak javë më parë, megjithatë tashmë është zbuluar edhe emri i veçantë i vogëlushit.Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Vali, kanë vendosur ta quajnë djalin Uliks, një emër që vjen nga mitologjia greke. Kuptimet e këtij emri janë të shumta, por ai më i zakonshmi është “dashuri e përjetshme”.

Pas lindjes së bebes, Vali ka njoftuar miqtë e tij në rrjetet sociale, duke postuar edhe një foto ku shihet dora e vogëlushit.Menjëherë më pas kanë vërshuar komentet dhe urimet në adresën e çiftit. Adelina dhe Vali po priste me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë. Me një histori të gjatë dashurie, e shkëputur prej kohësh nga skena muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here