Zbulohet i dashuri  i Angela MartinitModelja shqiptare së fundmi është përfolur për një lidhje të mundshme.Mirëpo, sot RevistaWho ka zbuluar identitetin e personit në fjalë, i cili është i dashuri i modeles shqiptare superseksi.

Bëhet fjalë për Dragos Savulescu, i cili është producent filmash. Ai ka lindur dhe është rritur në Bukuresht të Rumanisë ndërsa aktualisht jeton në Los Angelos.

Ai është një biznismen i njohur me sipërmarrje të suksesshme dhe pasuri të patundshme.

Zbulohet se Angela aktualisht gjendet në festivalin e Kanës me të dashurin e saj multimiliarder.

Në një video të publikuar nga Dragos, shihet edhe Angela Martini afër tij.

Zbulohet i dashuri  i Angela Martinit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here