Zbulohet gjinia e foshnjes që presin Miloti e VjosaIsh i dashuri i Genta Ismajlit pritet të bëhet baba

Pa mbushur vitin e parë si i martuar, ai dhe bashkëshortja kanë marrë lajmin e madh se së shpejti priten të bëhen prindër.

E Prive nga burime pranë çiftit ka zbuluar edhe gjininë e foshnjes që do t’i jap për të parën herë epitetin e babait muzikantit të njohur.Vjosa e cila është në mes të shtatzënisë pritet që për pak muaj të sjell në jetë një vajzë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here