Dizajneri kosovar, Valdrin Sahiti, këtë vit i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar.

Ai dhe bashkëshortja Edita Ramadani pas martesës kanë zbuluar se po presin fëmijën e tyre të parë që në jetë do të vijë së shpejti.Lajmi.net përmes burimeve të veta, ka mësuar se çifti Sahiti po presin një vajzë.

E deri në ardhjen në jetë të vajzës së tyre, ata do e shijojnë çdo moment të pritjes së ëmbël.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here