10
Pak muaj më parë, u bë publike në media lidhja mes tenorit shqiptar Ramë Lahaj dhe blogeres nga Prishtina, Rina Bërdynaj.

Nga ai moment, dyshja më nuk janë fshehur nga syri i publikut duke qenë tejet aktiv në rrjete sociale.

I kemi parë bashkë në pushime përrallore në Maldive, shëtitjet në Europë falë angazhimeve të Lahajt por tashmë rradha është për t’i parë disi më ndryshe.

Ka qenë vetë blogerja nga Prishtina ajo që ka ndarë një moment të nxehtë mes çiftit, i zhvilluar në publik.

Në një darkë në Paris, Rama nuk i ka rezistuar të dashurës duke e përkëdhelur në këmbë siç shihet edhe në fotografinë e mëposhtme.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here