Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi!

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë.

Burime  për “Iconstyle.al”  kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar e vogla është Ajka. Në gjuhën shqipe ajka ka kuptimin e pjesës më të mirë, e cila është përzgjedhur me kujdes.

Dy ditë më parë Besi dhe Xhensila treguan përgatitjet e fundit që po bënin për të mirpritur të voglën e tyre.  Xhensila publikoi në Instastory një foto ku tregonte se si po e zbukuronte dhomën e vogëlushes së saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here