Zbulohet e dashura e Shpat Kasapit Më në fund u zbulua e dashura e Shpat Kasapit. Cifti i ri po shihen së bashku nëpër clube të natës dhe nuk e fshehin më dashurinë.Lidhja e fundit e Shpatit ishte me modelen e njohur Afërdita Dreshaj me të cilën ishin të lidhur prej 6 vitesh.

Lidhja e tyre mori fund në fund të 2013-tës, atëherë kur dolën në media edhe fotot e Afërditës me aktorin hollivudian, Leonardo DiCaprio.

Zbulohet e dashura e Shpat Kasapit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here