Zbulohet e dashura e re e NoizytKohët e fundit reperi Noizy është diskutuar mjaft sa përket jetës së tij sentimentale.

Megjithatë duket se një vajzë i ka rrëmbyer zemrën. Ajo është gjithashtu pjesëtare e grupit OTR dhe quhet Naomi.

Në profilin e saj në Instagram shohim shumë foto të afërta me reperin si dhe covera të saj. Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka më shumë se thjesht miqësi…por të paktën duket se Noizy e ka gjetur “zëvendësuesen” e këngëtares Enca Haxhia.

Postimi i fundit së bashku daton para katër ditësh ku Naomi ka publikuar një video gjatë një prej performancave live të reperit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here