Zbulohet data kur do të martohet Orinda me Turjan HyskaTurjan Hyska dhe Orinda Huta kanë zbuluar datën e ditës së tyre të madhe.

Pas disa vitesh lidhjeje dashurie e bashkëjetese, çifti i famshëm vendosur se kur do t’i japë fund beqarisë.

Ata do të martohen vitin e ardhshëm më datën 27. 07 2017, thonë burime pranë çiftit për revistën “Who”.

Çifti i ka dhënë vetes plot kohë për të organizuar një ceremoni që sigurisht do të jetë në vëmendjen e të gjithëve pasi të dy protagonistët e saj janë të famshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here