Zbulohet biseda private e Mozzik me një femër: Më jep 1000 euro dhe do bëj...?!Nuk është hera e parë që Mozzik përfshihet në skandale të tilla seksuale. Muaj më parë një vajzë i publikoi mesazhin, ku Mozzik i kërkonte takim, duke i thënë se ishte shumë e bukur.

Ata ishin njohur në një klub nate dhe i çmendur pas saj këngëtari i kërkon numrin, duke përdorur fjalë intime dhe të pista ndaj saj.

Ndërkohë, sot pranë “Jetaoshqef.al”, një vajzë ka dërguar disa mesazhe, ku po i njëjti këngëtar i kërkon marrëdhënie seksuale. Vajza nga Tirana i kërkon 1000 euro, por i fiksuar keq pas saj, Mozzik pranon, por në shkëmbim kërkon që t’i dhurojë kënaqësi në shtrat. Dilema e vajzës është: “Ta pranojë këtë shumë apo të kërkojë më tepër?”

mozzik

Nuk e dimë nëse të gjitha këto janë rastësi për këngëtarin, apo realisht ai është i etur për seks dhe mjafton të shikojë një vajzë dhe direkt i gatshëm për t’i ofruar para si të jetë punonjëse seksi. Nuk e dimë sa të vërteta janë këto mesazhe, por pritet reagimi i këngëtarit, i cili është hera e dytë që “tradhtohet” nga të dashurat e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here