Zbulohet aventura e re e Afronës pas ndarjes prej Bleros?Shumë pak dihet rreth ndarjes mes Bleros dhe Afrona Dikës.

Kjo e fundit hodhi hapin e parë të ndarjes dhe kjo bëri bujë të madhe.Afrona përmes llogarisë personale në Instagram ka zbuluar se brenda 25 ditësh do të kaloj në një tjetër nivel, transmeton Telegrafi.

Bukuroshja do zhvendoset Bogota të Kolumbisë, megjithëse nuk dihet arsyeja pse ajo do shkoj atje.

‘Jeta fillon në fund të zonës tënde të rehatisë’, ka shkruar Afrona. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BInm8CXAjPt/?taken-by=afronadika

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here