Adelina Tahiri.01Ajo është përpjekur gjithmonë të shfaqet në publik me imazhin e vajzës së mirë, por ja që jo gjithmonë ajo që ne shohim apo mendojmë është e vërtetë. Disa foto erotike të Adelina Tahirit janë hedhur këtë javë në rrjet. Në to, këngëtarja maqedonase shfaqet tejet provokuese. E veshur me intimo, Adelina ka treguar më shumë se ç’duhet nga trupi i saj. E veshur me tanga dhe gati topless, si kurrë më parë.
Këto janë imazhet më të reja të saj. Thuhet se fotot janë publikuar nga ish-i dashuri i këngëtares dhe se ato janë realizuar në shtëpinë e Adelinës… Pasi bëmë një investigim të vogël, edhe neve na rezultoi kështu.
Fotot janë shkrepur në tualetin dhe dhomën e këngëtares. Vërtet ajo na shfaqet në të katërta fotot me portret, por arredimi i shtëpisë dhe pllakat e banjos e bëjnë të dallueshëm ambientin. Adelina i ka fiksim fotot para pasqyrës dhe shpeshherë ajo ka publikuar edhe në “Facebook” foto në tualet, veçse në ndryshim nga këto të sotmet, në to shfaqet e veshur. Nga ana tjetër, dhoma e saj është e pangatërrueshme. E lyer në ngjyrë të kuqe, me zemra ngado, vështirë se mund të ekzistojë një tjetër e ngjashme.

Adelina Tahiri.02

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here