Zblohet foto e Rita Orës me Lewis HamiltonKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po shijon momentet jetësore në Maldive.

Edhe pse besohet se është ‘single’ ajo po shijon momentet e jetës së saj.Por çka po bën Rita sërish me Lewis Hamilton në puhsime?

Mos janë bashkuar?

Zblohet foto e Rita Orës me Lewis Hamilton

Ajo është shfaqur në plazhet e Maldiveve me bikini të kuqe duke shfaqur trupin e saj bombastik. Duket se Rita ka kohë që ka punuar në perfeksionimin e trupit të saj dhe këtë ajo e ka treguar në rrjetin social Snapchat ku ka publikuar imazhe të saj me trupin bombë. /Gazeta Express

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here