Zara nuk rresht kurre se habituri klientet e saj dhe kete here ka vendosur te tregoje disa surpriza nga koleksioni i vjeshte-dimer 2012-2013.

Si ne cdo sezon, ajo na perkedhel duke parashikuar moden, ne kete rast pikasin shume aksesoret ku gjejme kepuce te bukura te sheshta per ata qe duan te jene vertete moderne.

Por nuk perfundon me kaq, Zara kohet e fundit ka rafinuar moden e saj dhe tani propozon veshje edhe per rastet me te rendesishme. Ashtu sic thame, ne kete koleksion pikasin mbi te gjitha aksesoret.zara-pre-fall-slipper

Kepucet-pantofla, jane shume ne mode muajt e fundit, jane ngjyre e zeze dhe kane pikture kafke. Pastaj jane edhe balerinat si ne perralle, me gura kristali. Per ata qe preferojne look-un mashkullor, jane kepucet me argjend qe tregojne personalitet te madh.

Pas nje vere me ngjyra fosforishente, vjeshta e zares i perkushtohet ngjyrave me te buta duke mos harruar te bardhen, e cila do te jete edhe per kete koleksion. Tashme na duhet vetem te presim disa muaj kur mallrat te mbushin dyqanet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here