Zanfina vjen super bombastikeKengetarja Zanfina Ismajli pas nje mungese ne tregun muzikor rikthehet fuqishem.

Bombastike dhe shume sensuale , ajo shfaqet ne trailerin e klipit te saj me te ri.

Kenga mban titullin “Nuk po te shoh “, por detje rreth saj nuk ka dashur te zbuloj me Zanfina. Kenga eshte me rritme verore dhe teper ritmike ku pritet te jete nje tjeter sukses i Zanfina Ismajlit.

Zanfina i kishte munguar shume publikut dhe me sa duket kesaj here vjen super bombastike si kurr me pare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here