Zanfina Ismajli ka sjelli videoklipin e saj më të ri të titulluar “Ma ngat”.

Edhe kësaj here Zanfina sjell për publikun e saj një këngë ritmike të punuar nga Zzap dhe Chriss. Për tekstin e këngës është kujdesur Robb Daddy.

Videoklipi është realizuar nga Video Art dhe nxjerr në pah format gati të përkryera trupore të Zanfinës.

Klipin mund ta shikoni në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here