E bukur, joshëse, këngë hite, koreografi provokuese që mbajnë emrin Zanfina Ismajli.

Ka mbaruar studimet për drejtësi e në një të ardhme ajo parashikon të vesh kostumin e avokates.

Por deri atëherë Zanfina premton se do t’i shërbejë muzikës dhe fansave që e ndjekin dhe vlerësojnë.

Pas shumë vitesh besoj se do të jem një avokate dhe do punoj atë profesion.

Ndërsa këngën e kam në shpirt dhe ka kohë derisa të vendos të merrem me avokaturë” shprehet Zanfina. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here