Zanfina provokonë me foto pikanteKëngëtarja, Zanfina Ismajli e cila ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, duket se po pushon dhe mbushë bateritë.

Por derisa të sjellë ndonjë projekt ajo mundohet që përmes fotove të qëndrojë sa më afër fansave.

Por se i pëlqen të provokojë me foto pikante, i pëlqen, transmeton Telegrafi.

Së fundmi, Zani në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku përveq se dëshiron të tregojë se si duket, ajo gjithashtu dëshiron të provokojë me gjoksin e ekspozuar.

Komentet e fansave kanë qenë të shumta duke e komplimentuar dhe cilësuar si një nga femrat më seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here