Këngëtarja Zanfina Ismaili është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron për asnjë çast që të ndajë me fansat ngjarjet nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram Story disa fotografi, në të cilat është shfaqur mjaft provokuese.

Zanfina kishte veshur një fustan të zi, të shkurtër dhe të hapur në pjesën e sipërme, duke nxjerrë kështu në plan të parë gjoksin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here