Pas dy sukseseve të fundit muzikore që kishin si autor Flori Mumajesin, këngëtarja Zanfina Ismajli edhe këtë herë i ka besuar këngën e fundit atij.

Bëhet fjalë për një këngë të re e cila i përket zhanrit pop, dhe që pritet të publikohet së afërmi.

Gjithçka është e realizuar nga Flori, duke filluar nga teksti, muzika e aranzhimi, ndërsa mua më ka mbetur vetëm ta këndoj dhe të kujdesëm për pjesët e xhirimit të klipit”, – shprehet Zanfina.

Kënga ka, ashtu si edhe herët e tjera, temën e dashurisë; një fabul që ka në qendër të saj ndarjen, të cilën Zanfina nuk e pranon lehtësisht, pasi ndien ende për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here